Questo sito usa cookie per fornirti un'esperienza migliore. Proseguendo la navigazione accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra OK
ambasciata_telaviv

Incontri

 

Incontri

רשימה לא רשמית של ביקורי אישים איטלקים בישראל 




 

2014
שרת החוץ, פדריקה מוגריני (15-17 ביולי 2014)


יושב ראש הסנאט, פייטרו גראסו (24-29 ביוני 2014)


שרת החינוך, האוניברסיטאות והמחקר, פרופ' סטפניה ג'אניני (2-3 ביוני 2014)


יושבת ראש הפרלמנט, לאורה בולדריני (13-17 בינואר 2014)


שרת החינוך, האוניברסיטאות והמחקר, פרופ' מריה קיארה קארוצה (8-10 בפברואר 2014)

 


2012
ועדת החוץ וענייני האיחוד האירופי של בית הנבחרים (21-23 בפברואר 2012)
סגן יו"ר הסנאט, הסנאטור ואנינו קיטי (5 במרס 2012)
השליח המיוחד של שר החוץ לענייני אגן הים התיכון והמזרח התיכון, מאוריציו מסארי (4-6 במרס 2012)
שר ההגנה, אדמירל ג'אמפאולו די פאולה (11-12 במרס 2012)
ראש הממשלה, הסנאטור פרופ' מריו מונטי (7-9 באפריל 2012)
שר החינוך, האוניברסיטאות והמחקר, פרופ' פרנצ'סקו פרופומו (3-5 בספטמבר 2012)
שר החוץ, ג'וליו טרצי (4-6 בספטמבר 2012)
ראש עיריית מילאנו, ג'וליאנו פיזאפיה (9-12 בספטמבר 2012)


2011

שר הכלכלה והאוצר,גיוליו טרמונטי (08 בפברואר 2011)
ביקור רשמי של נשיא הרפובליקה, ג'ורג'ו נפוליטאנו (14-17 במאי 2011)

ראש עיריית רומא, ג'אני אלמאנו (11-12 בדצמבר 2011)





2010

 

ועידת פסגה איטליה-ישראל (1-3 בפברואר 2010)

(ראש הממשלה סילביו ברלוסקוני, שר החוץ פרנקו פראטיני, שר הבריאות פרוצ'ו פאציו, שר התשתיות והתחבורה אלטרו מאטאולי, השרה לאיכות הסביבה סטפניה פרסטיג'אקומו, שר העבודה מאוריציו סקוני, השר לפיתוח כלכלי קלאודיו סקאיולה 2010)

סטפניה קראקסי, סגנית שר החוץ (17-18 בפברואר 2010)

סטפניה קראקסי, סגנית שר החוץ (1-3 ביוני 2010)

נשיאת מחוז לאציו, רנאטה פולווריני (6-7 ביוני 2010)

מזכ"ל משרד החוץ, השגריר ג'אמפיירו מאסולו (15-16 ביוני 2010)

ג'אנפרנקו פיני, נשיא בית הנבחרים (22-24 ביוני 2010)

אנג'לינו אלפאנו, שר המשפטים (27-29 ביוני 2010)

רוברטו מארונו, שר הפנים (1-3 בנובמבר 2010)

ג'אנקרלו גאלאן, שר החקלאות (8-9 בנובמבר 2010)

גווידו קורסטו, סגן שר ההגנה (21-23 בנובמבר 2010)

פרנקו פראטיני, שר החוץ (22-24 בנובמבר 2010)

גנרל ג'וזפה ואלוטו (12-15 בדצמבר 2010)

גנרל וינצ'נצו קמפוריני, ראש המטה הכללי (26-28 בדצמבר 2010)

2009
שר החוץ פרנקו פראטיני (19-20 בינואר 2009) 
ועדת זכויות האדם של הסנאט של הרפובליקה האיטלקית (9-12 במאי 2009)
ראש עיריית רומא, ג'אני אלמאנו (17-20 במאי 2009)
נשיא מחוז לציו, פיירו מראצו (25-27 במאי 2009)
השרה לשיוויון הזדמנויות, מארה קרפאניה (14-15 ביולי 2009)
השר למדיניות אירופית, אנדראה רונקי (8-9 בספטמבר 2009)
 
2008
יו"ר האיחוד הבין-פרלמנטרי, פייר פרדיננדו קאזיני (28-30 בינואר 2008)
נשיא מחוז לומברדיה, רוברטו פורמיגוני (15-18 במרס 2008)
שר הפנים, רוברטו מארוני (14-16 במאי 2008)
ביקור ממלכתי של נשיא הרפובליקה, ג'ורג'ו נפוליטאנו
(24-27 בנובמבר 2008) השר לפיתוח הכלכלה, קלאודיו סקאיולה
(25-27 בנובמבר 2008)
 
2007
סגן שר החוץ, אוגו אינטיני (15-17 בינואר 2007)
ו"ר בית הנבחרים, פאוסטו ברטינוטי (8-9 במאי 2007
ראש הממשלה, רומאנו פרודי (8-10 ביולי 2007)
שר המשפטים, קלמנטה מאסטלה (19-20 בספטמבר 2007)
סגנית שרת החוץ, פטריציה סנטינלי (22-24 באוקטובר 2007)
השר לאיכות הסביבה, אלפונסו פקורארו סקאניו (30 באוקטובר–1 בנובמבר 2007)
סגן ראש הממשלה ושר התרבות, פרנצ'סקו רוטלי (3-5 בדצמבר 2007)



2006
שר החוץ, מאסימו דאלמה (30-31 ביולי 2006)
שר החוץ, מאסימו דאלמה (7-8 בספטמבר 2006)
השרה למדיניות אירופית, אמה בונינו (7-8 בנובמבר 2006)



2005

סגן ראש הממשלה ושר הכלכלה, ג'וליו טרמונטי (14 בנובמבר 2005)
סגן ראש הממשלה ושר החוץ, ג'אנפרנקו פיני (31 באוקטובר-1 בנובמבר 2005)
סגן שר הכלכלה, פרופ' מריו בלדאסארי (9-13 בספטמבר 2005)
שר ההגנה, אנטוניו מרטינו (27-28 ביוני 2005)
סגן שר החוץ, אלפרדו מנטיקה (14 באפריל 2005)
סגן השר למדיניות החקלאות והייעור, טרזיו דלפינו (20-22 בפברואר 2005)
שר הפנים, ג'וזפה פיזאנו (8-10 בפברואר 2005)
 
2004
סגן ראש הממשלה ושר החוץ, ג'אנפרנקו פיני (20-22 בדצמבר 2004)
סגן ראש הממשלה ושר החוץ, ג'אנפרנקו פיני (10-11 בנובמבר 2004)
שר התקשורת, מאוריציו גספארי (9-11 בנובמבר 2004)
סגן שר החוץ, אלפרדו מאנטיקה (11-12 באוקטובר 2004)
יו"ר בית הנבחרים, פייר פרדיננדו קאזיני (20 בספטמבר 2004)
השר לאיכות הסביבה, אלטרו מאטאולי (29 ביוני-1 ביולי 2004)
סגן שר התרבות, מריו פסקנטה (15-16 ביוני 2004)
שרת החינוך, האוניברסיטאות והמחקר, לטיציה מוראטי (31 במאי-1 ביוני 2004)
שר התקשורת, מאוריציו גספארי (9-10 במאי 2004)
שר החוץ, פרנקו פראטיני (16-17 במרס 2004)
השר למדיניות קהילתית, רוקו בוטיליונה (15-17 בפברואר 2004)



2003

סגן השר לפעילות יצרנית, אלפרדו אורסו (13-16 בדצמבר 2003)
סגן השר למדיניות החקלאות והייעור, ג'אני אלמאנו (6-9 בדצמבר 2003)
סגן ראש הממשלה ג'אנפרנקו פיני (22-26 בנובמבר 2003)
יו"ר בית הנבחרים, פייר פרדיננדו קאזיני (9-11 בנובמבר 2003)
סגן שר החוץ, מריו באצ'יני (21-23 באוקטובר 2003)
שר הבריאות וסגן שר הכלכלה, סירקיה (יולי 2003)
ראש הממשלה, סילביו ברלוסקוני (יוני 2003)
יו"ר הסנאט, מרצ'לו פרה (מאי 2003)
סגן שר הכלכלה, בלדאסארי (פברואר 2003)
 


88